POCZUJ SIĘ PIĘKNIE I WYJĄTKOWO

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Najwyższy czas pomyśleć o ślubnym makijażu. Zmysłowy i ultra kobiecy. Stworzony "na miarę", trwały i luksusowy.

Sprawdź co jeszcze zyskasz.

Wybierz makijaż harmonijnie skomponowany, który podkreśli Twoją urodę a przy tym będzie trwały i odporny na łzy wzruszenia. Poczuj się pięknie i wyjątkowo olśnij ukochanego i gości w dniu ślubu.

Profesjonalną obsługę

Pracownia wizażu wyposażona jest w nowoczesne specjalistyczne stanowiska w tym lustra o odpowiedniej barwie neutralnej dzięki czemu widzimy najlepsze odwzorowanie makijażu oraz barw, specjalistyczne meble o odpowiedniej wysokości , oraz dodatkowe fotograficzne zestawy oświetleniowe.

Luksusowe kosmetyki

Starannie wybieram najlepsze kosmetyki, byś mogła cieszyć się ich wspaniałą jakością i efektami, jakie dają na Twojej skórze.

Indywidualne podejście

Ważne żebyś w dniu ślubu czuła się komfortowo w makijażu. Dopasowanie makijażu do Twjego typu urody, sukni ślubnej i dodatków to mój priorytet. Słucham moich klientek i biorę pod uwagę wszystkie sugestie.

Makijaż ślubny z dojazdem

Możliwość dojazdu w dniu ślubu dla minimum 4 osób w jednej lokalizacji. Do ceny makijażu doliczany jest dojazd liczony w obie strony .

Makijaż ślubny w pracowni

Jeśli szukasz , komfortu , spokoju w dniu Twojego ślubu zapraszam Cię do mojej pracowni makijażu. Projektując pracownię zadbałam o każdy szczegół dlatego klienci czują się tu wyjątkowo komfortowo i chętnie decydują się na makijaż w moim studio , także panny młode w dniu swojego ślubu ceniąc sobie spokój i wygodę podejmują decyzję o przyjeździe do pracowni.

Rezerwacja pracowni

Możliwość rezerwacji całej pracowni w dniu ślubu dla większej ilości osób oraz zaproszenie do współpracy fryzjera.

OFERTA

MAKIJAŻ ŚLUBNY 250 zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY 250 zł

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY 150 zł

KOREKTA DLA PANA MŁODEGO 35 zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY Z DOJAZDEM 250 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY 150-160 zł

*Makijaż ślubny z dojazdem jest usługą luksusową dlatego jest to usługa droższa i kosztuje więcej niż makijaż stacjonarny w MakeUp Studio. Dojazd przewidywany do minimum 4 osób w jednej lokalizacji + Panna Młoda.

REGULACJA BRWI Z HENNĄ 30 zł

HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ 45 zł

BROW DESIGN PEŁNA STYLIZACJA BRWI 80 zł

ZADBAJ O TWOJĄ SKÓRĘ

Prawidłowo dobrana pielęgnacja potrafi wydobyć naturalne piękno i blask każdej skóry. Potrzebujesz profesjonalnej konsultacji? Jestem do Twojej dyspozycji…

ZADBAJ O PERFEKCYJNE BRWI

Dopełnieniem makijażu będą perfekcyjne brwi. Oferuję klasyczną stylizację brwi i rzęs oraz nowość jaką jest Brow Desing czyli zabieg „projektowania” idealnych brwi specjalnie dla Ciebie na miarę gwiazd z czerwonego dywanu.

Sprawdź pełną ofertę

Rezerwuj termin makijażu ślubnego już dziś .

Bądź pewna, że Twój makijaż z będzie zmysłowy i ultra kobiecy. Stworzony "na miarę", trwały i luksusowy.