POKAZY I KONSULTACJE

Pokazy i szkolenia są wspaniałą okazją do zdobywania wiedzy, ale także doskonalenia swoich umiejętności. Sprawdź wyjątkowe oferty.

Makeup Studio oferuje również

Naukę makijażu

Jeśli uważasz, że umiejętność podkreślenia atutów urody jest niezwykle cenna i chcesz zgłębić tajniki profesjonalnego make up’u to indywidualna lekcja makijażu jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Szkolenia

Autorski program szkoleń został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Konsultacje

Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja dokonania przeglądu kosmetyczki oraz doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb.

POKAZ MAKIJAŻU

300 zł do 2h

Pokaz makijażu dziennego lub wieczorowego na modelce

POKAZ MAKIJAŻU Z KONSULTACJĄ

400 zł do 3h

Pokaz makijażu dziennego lub wieczorowego na modelce
2 godz. pokazu
1 godz. konsultacji

KONSULTACJE

150 zł – 1,5 godz.

Konsultacje  to idealna opcja dla klientek, które chcą znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania dotyczące makijażu oraz produktów czy akcesoriów. Forma konsultacji jest dowolna; rozmowa telefoniczna, spotkanie w pracowni.

ZAKUPY NA OBCASACH

150 zł – 1,5 godz.

Chciałabyś zaoszczędzić pieniądze, dokonując właściwych zakupów? Lekcja instruktażu i zakupów zawiera analizę indywidualnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu.

Rezerwuj termin wybranej usługi już dziś.